E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Radhime

Etiketim: radhime

IKMT vijon aksionin për prishjen e objekteve në Radhimë (Video)

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar ditën e sotme aksionin për prishjen e objekteve në zonën bregdetare të Radhimës. Aksioni i ditës...

Video/ “O qen i m****, do t’iu q**** ropt”, përplasje të...

Prej dy ditësh zona e Radhimës në Vlorë nuk po gjen qetësi, për shkak të aksionit të IKMT-së për prishjen e disa objekteve në...

“Lungomare 2”, IKMT aksion në Radhimë për prishjen e objekteve pa...

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit në kuadër të aksionit për t’i hapur rrugë ndërtimit të projektit “Lungomare 2”, ka vijuar prishjen e objekteve...

Zjarr e shtëllunga tymi, çfarë po ndodh në Radhimë

Një sipërfaqe e pyllëzuar është përfshirë nga flakët në Radhimë. Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga LSA, flakët kanë djegur një sipërfaqe të...

Manastirliu në Radhimë: Furnizim pa ndërprerje me barnat e urgjencës

Mbi 19 mijë qytetarë kanë marrë shërbim në qendrat shëndetësore verore që po ofrojnë shërbim 24 orë gjatë gjithë vijës bregdetare dhe në zonat...

Paniku në Radhimë, i kërkuari hap zjarr mbi policinë pasi shkojnë...

Pak minuta më parë u dëgjuan disa të shtëna me armë në Radhimë të Vlorës. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një hoteli...

Tjetër gomone e braktisur në Radhimë

Mëngjesin e të enjtes policia kufitare dhe Delta Force gjatë patrullimit të territorit kanë hasur në Radhimë në breg të detit një gomone 9...

Tentuan të vidhnin menaxherin e lokalit në Radhimë, 3 të arrestuar

Policia e Vlorës ka arrestuar tre persona, të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë tentuar të vjedhin menaxherin e një lokali në Radhimë. Të arrestuarit: Besjan...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...