E martë, Qershor 18, 2019
Ballina Etiketimet Qirjako Nakuçi

Etiketim: Qirjako Nakuçi

Historia e incestit me vajzën, halla: Im vëlla të pushkatohet nëse...

Është rikthyer sërish në emisionin ‘Me zemër të hapur’ historia e incestit në një familje në Tiranë, ku babai ndodhet pas hekurave pasi akuzohet...

“Më përdhunoi për 16 vite”, babai e mohon: Më rrahën që...

“Nuk e kam përdhunuar unë vajzën time. Gënjen ish-gruaja bashkë me vajzën që të më marrin shtëpinë”. Kështu deklaron nga burgu i Vaqarrit Qirjako...

Përdhunoi për 16 vjet vajzën, pendohet babai “monstër”! Ja çfarë tha...

Pas arrestimit mbrëmjen e djeshme babai “monstër” që përdhunoi të bijën është lënë ditën e sotme në burg. Mësohet se sot Qirjako Nakuçi, i...

EMRI/ Kush është babai “monstër” në Tiranë që përdhunoi të bijën...

Një ngjarje monstruoze ka dalë në dritë në kryeqytet dhe përfundoi me vënien pas hekurave të një 61-vjeçari që përdhunoi për 16 vite të...

EDITORIAL

Zyrtare nga KE: Negociatat me Shqipërinë nuk hapen

Këshilli i Komisionit Europian vendosi sot të mos hapë negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Vendimi u...

FORUM

Adi Krasta: Nuk e mendoja kurrë se PS do prodhonte liderë hajdutë, injorantë, delitantë…

Adi Krasta, drejtuesi i emisionit “A Show” në News 24, gati e ka shastisur deputetin socialist Bashkin...

Prokuroria, në ditën e saj më të zezë në historinë e saj post komuniste

Nga Ylli Manjani - Askush nga mediat tona nuk pati as qejf e as bythë të botonte ato...