Ballina Etiketimet Qeveria turke

Etiketim: Qeveria turke

Inflacioni i lartë në Turqi – Qeveria ofron fruta e perime...

Qeveria turke ka hapur tezga për të shitur perime dhe fruta të lira, në 2 prej qyteteve më të mëdha, ndërkohë që vendi po...

Paralajmërohet qeveria turke: Mos blini ar nga Venezuela

Qeveria turke paralajmërohet që të mos blejë ar nga Venezuela me dyshimin se ai mund të përfundojë në Iran, gjë që do të shkelte...

Grushti i shtetit në 2016-ën, Turqia vendos të heqë gjendjen e...

Qeveria turke ka vendosur që të heqë gjendjen e jashtëzakonshme, që u vendos pas tentativës për grusht shteti. Mësohet se presidenti i Turqisë, Recep...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com