Ballina Etiketimet Qentë e rrugës

Etiketim: Qentë e rrugës

Qentë e rrugës shqetësim edhe në 1924, autorizimi i Bashkisë së...

hqetësimi i qytetarëve për rrezikun që mbartin qentë e rrugës siç duket është një problem i vjetër. Në një kohë kur shoqata të mbrojtjes...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Andi Bushati: Gënjeshtra e padobishme e 13 tetorit

Nga Andi Bushati Opozita po bie pre e bestydnisë naive sipas së cilës mashtrimi i pushtetit mposhtet me...

Fjalimi i vitit 1999: George Soros ishte kundër çlirimit të Kosovës nga Serbia

Manjati i majtë, udhëheqësi shpirtëror i Edi Ramës dhe rilindësve të tjerë në Shqipëri ka qenë kundër...