E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Qeni

Etiketim: qeni

Qeni i humbur gjen rrugën për në shtëpi, ndihmohet nga një...

Pronarët menduan se e humbën përgjithmonë, por qeni i tyre u kthye në shtëpi vetë i treti, i shoqëruar nga një dhi dhe një...

Qentë më të zgjuar se macet? Çfarë thotë studimi më i...

Mund të duket nga sjella miqësore e një qeni dhe aftësia  e tyre për të performuar truke se i bën më të  zgjuar se...

Foto që po bën xhiron e rrjetit, qeni i të ndjerit...

Në ceremoninë për nder të ish-presidentit të SHBA, George H. W. Bush ka tërhequr vëmendjen një foto që shumë shpjet ka bërë xhiron e...

Jepet dënimi. Qeni i hante këpucët, xhaxhai ther me thikë nipin

Gjykata e Krimeve të rënda ka dënuar ditën e djeshme me 30 vite burg 63-vjeçarin Bujar Kuçi. Ky i fundit, shtatorin e kaluar, vrau me thikë...

Prekëse, gruaja i jep lumtumirën qenit që u vra nga fqinjët

Një grua kineze është detyruar t’i japë lamtumirën qenit të saj të dashur, pasi dyshohet se kafsha është helmuar me vdekje nga fqinjët e...

Kur qeni të merr borxh dhëmbët

Një burrë nga Nju Jorku ka patur një zgjim të pazakontë për mëngjes. Sapo hapi sytë, pa qenin që mbante në gojë protezat e...

Dashuri pa kushte, qeni i dhuron përqafime e mbështetje motrës së...

Ky është momenti emocionues kur një qenush tregoi dashurinë ndaj motrës së tij të sëmurë, e prekur nga virus vdekjeprurës në Egjipt. Dy qentë ndodheshin...

Dashuri pa kushte, qeni i dhuron përqafime e mbështetje motrës së...

Ky është momenti emocionues kur një qenush tregoi dashurinë ndaj motrës së tij të sëmurë, e prekur nga virus vdekjeprurës në Egjipt. Dy qentë ndodheshin...

Bledi Strakosha nuk mban dot lotët në emision, arsyeja është…qeni

Ne televizionet shqiptare të ndodh përditë të shohësh çudira. Një prej tyre ndodhi pasditen e të premtes në emisionin e Rudina Magjistarit. Ajo kishte ftuar Bledi...

VIDEO/ Beteja epike! Qeni kundër ujkut, ja kush fiton

Lufta ndërmjet ujkut dhe qenit është e njohur qysh moti, si një luftë pa fitues definitiv. Në këtë video shihen disa qenë, pesë nga të...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...