E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Qendra shëndetësore nr. 10

Etiketim: qendra shëndetësore nr. 10

Manastirliu: Akreditohet qendra shëndetësore nr. 10

Pas përmirësimit rrënjësor të infrastrukturës, jo vetëm të qendrës por edhe pikave në zemër të komunitetit, plotësimi i standardeve akrediton qendrën shëndetësore Nr. 10...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...