E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Putin në Serbi

Etiketim: Putin në Serbi

Putin në Serbi në tetor ose nëntor

Ambasadori i Rusisë në Beograd, Aleksandar Çepurin deklaroi sot në Chortanovka se vizita e presidentit rus Vladimir Putin në Serbi pritet të ndodhë në tetor ose...

EDITORIAL

Andi Bejtja: Ja sa mirë e parashikoi Komisioni i Venecias, Reformën në Drejtësi

Gazetari dhe analisti i njohur Andi Bejtja në një shënim në profilin e tij në facebook, në...

FORUM

Koalicioni Qytetar për Shqipërinë jep rrugëzgjidhjen për reformën në drejtësi

3 vjet pas Reformës Soros në Drejtësi (si garantuesi i pushtimit të Shqipërisë nga kanceri Soros) Koalicioni...

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...