E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Puthjet

Etiketim: puthjet

Gjashtë fakte interesante që nuk i keni ditur më parë për...

1.Transmetimi i mikrobeve për të ruajtur të shëndetshëm pasardhësit Ekzistojnë studime të shumta të dedikuara për këtë term. Sipas shkencëtarit anglez Colin Hendrie, qëllimi i...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...