E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Punimet në rrjet

Etiketim: Punimet në rrjet

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e Tiranës që do të mbeten...

Operatori Shpërndarjes së energjisë Elektrike po vazhdon punimet për rikonstruktimin e kabinave ndaj edhe ka njoftuar se në datat 29-30 Korrik do të ketë...

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e kryeqytetit që do të mbeten...

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njoftoi se në data 24-25 Korrik do të shkëputet energjia elektrike në disa zona të Tiranës. OSHEE tha se për...

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e kryeqytetit që do të mbeten...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se në datat 19-20 Korrik do të shkëputet energjia në disa zona të Tiranës. Ndërprerja do të...

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e Tiranës që do të mbeten...

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se ditën e sotme do të mbeten pa energji disa zona të caktuara të kryeqytetit. OSHEE tha se...

Punimet në rrjet – OSHEE: Zonat e Tiranës që do të...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se punimet në kuadër të investimit në kabina po vijon puna dhe do të stakohet energjia...

Punimet në rrjet, ja zonat e Tiranës ku stakohet energjia elektrike

Për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin “Uzina Traktori”, në datat 11-13 mars do të stakohet energjia elektrike gjatë intervalit kohor 09:00-13:00. Kështu më...

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e Tiranës që do të mbeten...

Disa zona të kryeqytetit do të mbeten pa drita ditën e sotme dhe të nesërme për shkak të punimeve në rrjet. Sipas Operatorit të Shpërndarjes...

OSHEE paralajmëron: Punimet në rrjet ja zonat ku do të ketë...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar se për shkak të punimeve në nënstacionin në Sallmone do ketë kufizime të energjisë elektrike...

Punimet në rrjet, OSHEE: Zonat e Tiranës ku do të ndërpritet...

Dhjetëra zona të Tiranës do të përballen me kufizime energjie sot dhe nesër për shkak të punimeve të planifikuara në vijim të masave të...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com