E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Punime në rrjet

Etiketim: Punime në rrjet

Punime në rrjet/ Disa zona në kryeqytet nesër pa drita, ja...

Disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë. Sipas OSHEE, stakimi i energjisë elektrike vjen si shkak i punimeve...

Punime në rrjet, OSHEE njofton ndërprerje dritash në Tiranë dy ditët...

Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat 18-19 shtator do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet 18...

Punime në rrjet- OSHEE: Zonat e Tiranës që do të mbeten...

OSHEE njofton abonentët në Tiranë se për shkak të remontit në kabina, investim i OSHEE për fuqizimin e rrjetit elektrik në kryeqytet, në datat...

Punime në rrjet, OSHEE: Ja zonat pa energji elektrike në Tiranë

Përmes një njoftimi Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se sot do të ketë kufizime të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. Sipas...

Punime në rrjet – OSHEE: Ja zonat e Krumës e Tropojës...

Dhjetëra zona të Krumës dhe Tropojës do të mbeten ditën e nesërme pa energji elektrike për shkak të punimeve në rrjet. Sipas Operatorit të...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com