E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Punëtori shqiptar

Etiketim: Punëtori shqiptar

Nuk e kishin paguar, punëtori shqiptar kërcënon me hedhje nga vinçi

Një shqiptar ka hipur sipër një vinçi dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga 30 m. Ngjarja është regjistruan në orën 7 të mëngjesit...

E zuri dheu poshtë, ndërron jetë punëtori shqiptar në Itali

Një 44-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në punë. Viktima është 44-vjeçari Kastrijot Ndou. Ky i fundit po punonte për shtrimin e...

Punëtori shqiptar bie nga lartësia, ja gjendja e tij shëndetësore

Një 37 vjeçar shqiptar, i cili punonte në ndërtim në Itali, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi ka rënë nga një lartësi të...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com