E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Puff Diddy

Etiketim: Puff Diddy

Reperi i famshëm la shtatzënë ish-të dashurën e djalit? Zbulohet e...

Reperi amerikan, Puff Diddy pushtoi faqet rozë pasi u fotografua duke prekur barkun e ish-të dashurës së djalit Lori Harvey. Imazhet nxitën spekulimet se të...

Puff Diddy dhe e dashura e tij, ndahet pas gjashtë vitesh

Puff Diddy dhe e dashura e tij, Cassie Ventura janë ndarë. Lajmin e bën të ditur revista ‘People’ që citon burime pranë çiftit. ’Cifti është...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...