Ballina Etiketimet Publikohen pamjet

Etiketim: Publikohen pamjet

Publikohen pamjet kur këngëtari i njohur dhunon dhe kap për fyti...

Disa ditë më parë mediat raportuan se Liam Gallagher ka dhunuar të dashurën e tij, Debbie Gwyther. Sipas raportimeve në media, rokeri anglez e...

Publikohen pamjet, si u arrestuan zyrtarët dhe ish-zyrtarët që vidhnin tokat...

Policia ka publikuar pamjet e operacionit “RANISHTJA” ku janë arrestuar 10 zyrtarë dhe ish zyrtarë të Hipotekës dhe ALUIZNI-it në Kavajë, nën akuzën e...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com