Ballina Etiketimet Psg

Etiketim: psg

Patrik Treni, talenti me “këmbën” e Ronaldos që bindi PSG-ën (VIDEO)

Të kesh talent në Shqipëri mund të mos mjaftojë për të krijuar një karrierë të madhe dhe për t’u bërë një futbollist profesionist i...

E duan në Itali e Francë, por Icardi merr ofertën marramendëse...

Juventus, Napoli, PSG dhe … Reali i Madridit, ishin këto skuadrat më të interesuara të paktën në letër për Mauro Icardin, por argjentinasi mund...

Krisje totale te PSG-ja, Neymar refuzon t’i japë dorën Leonardos

Mund të flasin të njëjtën gjuhë, por kjo nuk do të thtoë se marrëdhëniet mes Neymar dhe Leonardos të jenë të mirë. Sulmuesi brazilian...

Mbappe dhe Di Maria i japin trofeun e parë PSG-së në...

PSG arrin që të fitojë trofeun e parë sezonal, duke mundur me përmbysje 2-1 Rennes në finalen e Superkupës së Francës. Pa Neymarin, ekipi...

PSG barazon rezultatin ndaj Rennes, shënon Mbappe (VIDEO)

PSG e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë të finales së Superkupës së Francës, duke gjetur golin e barazimit (1-1) ndaj Rennes. Pas...

Paguhet kartoni i lojtarit, PSG kryen transfertën e radhës në merkato

Pas Ander Herrera dhe Pablo Sarabias, Paris Saint Germaini kompleton mesfushën duke bërë një tjetër “goditje” në merkato. Kampionët e Francës kanë siguruar shërbimet e...

VIDEO/ Interi tregon “dhëmbët”, arrin të fitojë kundër PSG

Paris Saint Germain dhe Inter u përballën midis tyre në një ndeshje miqësore. Skuadra italiane arriti të fitonte miqësoren kundër PSG pas ekzekutimit të penalltive. Koha e...

Dy lojtarë dhe 40 milionë euro, Barcelona bën ofertën e radhës...

Bisedimet mes Barcelonës dhe PSG-së për rikthimin e Neymar në “Camp Nou” kanë nisur. Kontaktet vijojnë prej gati dy muajsh, por asnjëherë në rrugë...

PSG bën gati super ofertën për “shpikjen” e Tares

Milinkovic-Savic ishte një nga dëshirat e mëdha të Leonardo edhe në sezonin e kaluar, por tashmë duket se ka ardhur koha për ta rrëmbyer...

Manchester United hidhet në sulm për bomberin e Bayernit

Manchester United pritet që të bëjë ndryshime të mëdha në sezonin e ardhshëm. “Daily Mail” së fundmi raporton se “Djajtë e Kuq” kanë shfaqur...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com