E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Pse jeni vetëm

Etiketim: Pse jeni vetëm

Pse jeni vetëm, ja çfarë thotë horoskopi

Dashi Ju nuk gjeni kohë në dispozicion për lidhje. Nëse keni takuar dikë që duket premtues, ju nuk jeni të frikësuar të bëni lëvizjen e...

EDITORIAL

Andi Bejtja: Ja sa mirë e parashikoi Komisioni i Venecias, Reformën në Drejtësi

Gazetari dhe analisti i njohur Andi Bejtja në një shënim në profilin e tij në facebook, në...

FORUM

Koalicioni Qytetar për Shqipërinë jep rrugëzgjidhjen për reformën në drejtësi

3 vjet pas Reformës Soros në Drejtësi (si garantuesi i pushtimit të Shqipërisë nga kanceri Soros) Koalicioni...

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...