E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet PS mbledh grupin

Etiketim: PS mbledh grupin

Zgjedhjet e 30 qershorit/ PS mbledh grupin, mungon Rama

PS ka zhvilluar mbledhje grupi mesditën e sotme, ndërkohë nuk ka qenë i pranishëm kryeministri Edi Rama. Fokusi kryesor i mbledhjes, e drejtuar sot...

PS shtyn për në shtator Asamblenë, Balla kritikon ministrat e Ramës

Socialisti Taulant Balla ka mbledhur sot grupin parlamentar të PS-së. Mësohet se asambleja që pritet të organizohej në muajin korrik, është shtyrë për në...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com