Ballina Etiketimet Protestuesve

Etiketim: protestuesve

Elbasan, familjarët e protestuesve të arrestuar përpara policisë

Edhe mbrëmjen e kësaj të shtune para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë së Elbasanit u mblodhën dhe protestuan dhjetëra anëtarë dhe simpatizantë të...

Policia përdor plumba gome ndaj protestuesve në Hong Kong

Policia ka gjuajtur me plumba gome dhe gaz lotsjellës protestuesit në Hong Kong. Protestat kundër një projektligji të ri janë shoqëruar me dhunë. Protestuesit kanë...

VIDEO/ Pamje të reja të dhunës së policisë ndaj protestuesve në...

Mijera banorë të Fierit kanë protestuar ditën e sotme kundër Edi Ramës. Por sot policia ka dhunuar protestuesit duke mbrojtur Ramën, i cili organizoi një...

Veliaj protestuesve të PD nga Kamza: Tani që ua bëmë një...

Ndërsa Bashkia e Tiranës po i afrohet finishit të ndërtimit të Bulevardit të Ri, nga ana tjetër Bashkia e Kamzës, jo vetëm që s’ka...

VIDEO-LIVE/ Thirrja e protestuesve: Nuk do të lejojmë Edi Rama, nuk...

Një nga protestuesit dhe përfaqësuesi i banorëve tek Unaza e Re, avokati Artan Manushaqe, ka bërë dy thirrje sot nga Unaza e re; një...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...