Ballina Etiketimet Protesta e 21 qershorit

Etiketim: protesta e 21 qershorit

Basha thirrje qytetarëve: Më 21 qershor të bashkuar. Asnjë hap pas!

Gjatë konferencës për shtyp, ku dënoi ashpër mbajtjen në burg të kryetarëve të PD në Librazhd dhe Prrenjas, kreu i demokratëve, Lulzim Basha, nuk...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com