Ballina Etiketimet Protesta e 21 qershorit

Etiketim: protesta e 21 qershorit

Basha thirrje qytetarëve: Më 21 qershor të bashkuar. Asnjë hap pas!

Gjatë konferencës për shtyp, ku dënoi ashpër mbajtjen në burg të kryetarëve të PD në Librazhd dhe Prrenjas, kreu i demokratëve, Lulzim Basha, nuk...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...

Korporata e Investimeve, Rama var në qafë çelësin e pasurisë së vendit

Nga eksperti i ekonomisë Zef Preçi Ndërsa kryeministri Edi Rama udhëtonte drejt Brukselit për çështjen e negociatave, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com