Ballina Etiketimet Prostitucion

Etiketim: Prostitucion

Arrestohet biznesmeni i dënuar më parë për vrasje, e kishte kthyer...

Finalizohet operacioni policor i koduar “Mbishkrimi”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla në lokale nate dhe përshtatjen e...

Prostitucion në mes të Tiranës. “Tutori” i gruas djali i saj...

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë,...

Prostitucion në burgjet shqiptare, zbulohet skema e “VIP-ve”

Zbulohet një skemë e përhapur prostitucioni ndër vite, nga bosët e krimit në burgjet shqiptare. Duke shfrytëzuar një të drejtë që ia njeh ligji...

Prostitucion, goditet grupi në Belsh

-Goditet një grup që shfrytëzonte vajza për prostitucion në një lokal dhe shpërndante lëndë narkotike në kuadër të operacionit të koduar "Liqeni". Nga operacioni...

26-vjeçarja drejt Francës për prostitucion, 3 në pranga. Mes tyre 1...

Një punonjëse e policisë kufitare në Rinas, si dhe dy persona të tjerë janë vënë në pranga të policisë. Në operacionin e koduar “TRANZIT”...

Shifra alarmante, UNICEF: 2 milion fëmijë në vit shfrytëzohen për prostitucion

Miliona fëmijë nga mosha 11-14 vjeç, çdo vit nga 127 vende të botës bëhen viktima të trafikimit, me qëllim prostucionin ose punën në të...

Le Point: Gjermania, “bordello” më e madhe e Evropës

Prestigjozja franceze “Le Point” ka publikuar ditët e fundit një artikull me shifra tronditëse për prostitucionin në Europë. Sipas artikullit, Gjermania është vendi ku...

Skandal, ylli i muzikës akuzohet për përfshirje në rrjet prostituticioni

Një nga anëtarët e grupit të më madh të K-pop në Korenë e Jugut ka njoftuar tërheqjen e tij nga bota e muzikës pasi...

I dënuar me 14 vite burg në Itali, arrestohet në Tiranë...

Një 49 vjeçar, banues në Tiranë u arrestua nga policia pasi rezulton të jetë i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Në pranga përfundoi M.K., i cili...

Historia e 40-vjeçares që u shfrytëzua për prostitucion/ Lindi djalin me...

Historia e saj është historia e njërës prej atyre. Vajzave shqiptare që kanë rënë pre e prostitucionit, te mashtruara dhe të detyruara të dalin...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com