E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Propozim martese

Etiketim: propozim martese

Shikoni këtë propozim martese kaq romantik në mes të sheshit “Skënderbej”

Muzikë, kërcim, njerëz që xhirojnë me telefon, në një pasdite të bukur Besmiri zgjodhi pikërisht sheshin Skënderbej për t’i propozuar për martesë vajzës së tij...

Një propozim martese në koncertin e Coldplay

Një djalë ka gjetur momentin e duhur se si ta bëjë natën magjike për të dashurën e tij, duke i propozuar në koncertin e...

Propozim martese “jashtë botës” në një balonë sondë!

Propozim martese jashtë nga bota për një çift të fejuarish amerikanë, që shkëmbyen premtimin e madh falë ndërmjetësimit të një arushi të bardhë prej...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com