E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Promovim

Etiketim: promovim

Prezantohet në New York libri, “Koha e shfarosjes” me autor Sokol...

Emri i tij nuk është i panjohur në Shqipëri. Veçanërisht në qarqet mediatike dhe universitare. Sokol Paja është një gazetar dhe intelektual shqiptar që...

Në 70-vjetorin e lindjes, Agim Doçi promovon “Ritualin e kryqëzimit”

(Avni Mula, Reshat Arbana, Çun Lajqi, Bujar Asqeriu, Kastriot Tusha, Irma Libohova, Manjola Nallbani, Martin Leka, Luan Rama, e shumë figura të tjera publike...

Në Poshnje Xhaçka mesazh ushtarakëve: Vlerësim dhe promovim sipas meritës

Vlerësim dhe promovim në bazë të meritokracisë dhe trajtim përherë e më tepër dinjitoz për ushtarakët shqiptarë, ishte mesazhi kryesor që ministrja e Mbrojtjes...

Të rinjtë e sporteve ekstreme zbulojnë ku ndodhet Ilir Meta

Të rinjtë që kanë dalë për të ushtruar sportin ekstrem me biçikleta malore kanë zbuluar rastësisht se Ilir Meta po ngjiste malet pranë Tiranës....

Konkursi për promovimin e Shqipërisë, “Colours of Albania”

Ministria e Punëve të Jashtme, për të tretin vit rradhazi, ka çelur konkursin “Colours of Albania”. Synimi i këtij konkursi është promovimi i Shqipërisë...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...