E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Procedohet regjistruesi i Aluiznit

Etiketim: Procedohet regjistruesi i Aluiznit

Falsifikim dokumentesh dhe shpërdorim detyre. Procedohet regjistruesi i Aluiznit dhe një...

Dy banorë të Elbasanit janë proceduar në gjendje të lirë nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Elbasanit. Procedimi...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...