E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Problemet

Etiketim: problemet

Zgjidhini problemet me zorrën e trashë me këto dy përbërës

Keni probleme me funksionimin e zorrës së trashë. Pas disa ditësh të ngarkuara doni të pastroni zorrën e trashë? Pastrimi i zorrës së trashë ju...

Problemet me rrjetet sociale, ja gruaja që paralajmëroi shkatërrimin e tyre...

Senatorja, Elizabeth Warren disa ditë më parë paralajmëroi se do të shkatërronte ‘’Facebook”, "Amazon” dhe “Google” nëse do të bëhej presidente e Shteteve të...

Problemet që ju sjellin venat e kapilarët e fryrë të këmbëve

Femrat dëshirojnë të kenë këmbë të bukura. Por për disa prej tyre kjo është e vështirë për shkak të kapilarëve të dukshëm dhe variceve....

Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë. Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun...

Nga ekonomia e zezë, deri te largimi i “trurit”, problemet e...

Për të gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, sfidat nuk janë të pakta. Nëpërmjet politikave stimuluese, ata po përpiqen që të arrijnë konvergjencën me Bashkimin...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...