Ballina Etiketimet Problemet e vijës bregdetare

Etiketim: Problemet e vijës bregdetare

Plazh në Velipojë? Problemet e vijës bregdetare më të gjatë në...

Një nga plazhet me të mëdha në vend, ai i Velipojës është një ndër më të frekuentuarit gjatë këtyre ditëve. Por sezoni nuk po...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com