Ballina Etiketimet Probleme gjigante

Etiketim: Probleme gjigante

Probleme gjigante, ja ç’heqin femrat çdo ditë

Çdo ditë, çdo femër haset me probleme të ndryshme dhe nga më të paimagjinueshmet për meshkujt. Atyre iu duhet me të vërtetë të vuajnë për...

EDITORIAL

ZYRTARE/ “Venecia” tërhiqet: Presidenti Meta nuk ka “tejkaluar kompetencat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot pas publikimit të opinionit zyrtar të Komisionit të Venecias...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com