E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Princ Harry

Etiketim: Princ Harry

Për Krishtëlindje, Harry dhe Meghan jo te mbretëresha por tek…

''Harry dhe Meghan do t’ia prishin Krishtlindjet mbretëreshës''. Me këtë titull janë hapur mediet rozë në Britaninë e Madhe. Duka dhe dukesha i Sussex-it,...

Studentja i bën komplimentin e veçantë, Princ Harry i kthen përgjigjen...

Ditën e djeshme, Princ Harry, vizitoi Tokyo-n, për “Kupën e Botës 2019” të rugby-t. Pak para se të niste ndeshja midis Anglisë dhe Afrikës...

Princ William i shqetësuar për mirëqënien e të vëllait

“Lufta” që Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Dukesha Meghan Markle kanë nisur me mediat ka shqetësuar vëllain e tij Princin William dhe babain...

Princ Harry në gjurmët e Lady D (Foto)

Princ Harry siç duket nuk ka ngjashmëri me mamanë e tij Lady D vetëm në pamjen e jashtme por edhe në karakter. Dhe kjo duket...

Humbi prindërit nga SIDA, princ Harry përqafon 20-vjeçaren me HIV

Përqafimi i ngrohtë i Dukës së Sussexit ndaj një vajze që është diagnostikuar me HIV pozitiv është bërë viral. Harry nuk hezitoi të përqafonte 20-vjecaren...

Urimet në ditëlindjen e Princ Harryt shkaktojnë zhurmë në rrjet

Princ Harry ka festuar ditëlindjen duke marrë urime të shumta në rrjete sociale. Por padyshim ai që ka spikatur më shumë është i bashkëshortes...

Princ Harry dhe Meghan, pushime luksoze në Francë

Është pushimi i dytë bregdetar për familjen këtë verë, përfshirë turneun e tyre në Afrikë që po vjen më pas. Meghan Markle dhe Princi...

Jeta e Meghan Markle para dhe pas martesës me princ Harry-n

Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle  po jetojnë aktualisht  në Frogmore Cottage në Windsor ku po rrisin dhe femijën e tyre të parë, të voglin...

Princ Harry: Do të kemi vetëm 2 fëmijë, respektojmë ambientin

Princi i Britanisë, Harry në një intervistë që do të publikohet në shtator në versionin britanik të “Vogue” ka folur edhe për mundësinë për...

Princ Harry e thotë publikisht: Dua dy fëmijë, maksimumi!

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër dhe nuk mjaftohen me kaq. Lumturia dhe dashuria që i fal Archie...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...