Ballina Etiketimet Prifti

Etiketim: prifti

Ngacmonte seksualisht fëmijët, arrestohet prifti

Një prift nga Piacenza e Italisë, Don Stefano Segalini, u arrestua sot me akuzën e abuzimit seksual. Don Stefano ishte përgjegjës në kishen e...

VIDEO/ Po jepte meshën para mijëra njerëzve, “fluturon” prifti. Arsyeja është...

Një grua shtyu nga skena një prift gjatë kohës që ky i fundit mbante meshë përpara besimtarëve. At Marcelo Rossi po fliste në Cachoeira të...

Gruaja shtyn priftin nga skena, shtangen besimtarët (VIDEO)

At Marcelo Rossi po mbante meshë në Cachoeira të Brazilit përpara besimtarëve kur një grua vrapoi drejt skenës dhe e shtyu atë nga pas....

Prifti vetëvritet brenda kishës, lë letrën me 16 faqe shënime

Një prift nga Bruklin u vetëvra brenda ambienteve të kishës, vetëm dy javë para Krishtlindjes. Trupi i Patrick Burns, 57- vjeç, u zbulua më 14...

Mbante mijëra foto pornografike, dënohet me 25 vite burg prifti

Një prift i Kishës Katolike që kishte më shumë se 2000 foto dhe video pornografike fëmijësh në kompjuterin dhe telefonin e tij është dënuar...

I mbijetuari rrëfen sesi prifti abuzonte seksualisht me të

Një 49 vjeçar ka rrëfyer pas shumë vitesh sesi një prift katolik i drejtoi një armë në kokë teksa e abuzonte seksualisht, kur  ishte...

Video bëhet virale, prifti hyn në kishë duke “fluturuar”

Një prift është bërë viral në internet pasi hyri në meshë duke 'fluturuar'. Bartholomew Orr bëri një hyrje spektakolare në kishën Brown Missionary Baptist në...

Abuzoi me 27 djem, kërkesa e çuditshme e priftit

Një prift pedofil në Australi, i cili ka abuzuar seksualisht me 27 djem të mitur, ka kërkuar që t’i shkurtohet dënimi sepse një nga...

Prifti bekon dhjetra mace

Dhjetra mace dhe pronarët e tyre u dyndën në një kishë në Moskë ndërkohë që një prift i zonës mbante një predikim unik, duke...

VIDEO/ Prifti qëllon beben me shpullë pse po qante, reagimi i...

Me siguri që prindërit që shihni në videon e mëposhtme do i konsideroni më shumë se të duruar. Ata kanë qenë dëshmitarë kur prifti...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com