E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Priftërinj

Etiketim: priftërinj

Gazetari shokon me librin e tij: 80 % e priftërinjve janë...

Të paktën 80 % e priftërinjve të Vatikanit janë gay, sipas një libri të ri i cili zbulon marrëdhëniet sekrete, prostitutat meshkuj dhe hipokrizinë...

Papa thirrje priftërinjve që kanë abuzuar me fëmijët të dorëzohen

Papa Françesku i bëri thirrje priftërinjve që kanë abuzuar seksualisht me fëmijët t’i dorëzohen drejtësisë. Në fjalimin e tij vjetor të mbajtur të premten në...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com