Ballina Etiketimet Prezantuesja

Etiketim: Prezantuesja

E padëgjuar, prezantuesja paguan mijëra paund kundër plakjes së gishtërinjve

Injeksionet kundër rrudhave janë shtuar në masë sidomos tek gratë, ku përparësi në këtë “luftë” kundër plakjes i është dhënë gjithmonë fytyrës. Mirëpo, prezantuesja Anthea...

Kush do ta zëvëndësojë moderatoren Anjeza Maja

Lajmi për largimin e Anjeza Majës nga drejtimi i programit “Në Shtëpinë Tonë”, pas tre sezonesh, bëri dje xhiron e të gjithë portaleve. Por “Top...

Veshje e papërshtatshme për Ramazan! Prezantuesja pushohet nga puna

Një prezantuese nga Kuvajti është pushuar nga puna pasi përdoruesit e Twitter zbuluan se fustani i saj ishte i papërshtatshëm për t'u veshur në...

Prezantuesja angleze bën namin në miqësoren e Anglisë, kamerat fiksohen drejt...

Prezantuesja angleze Ema Luis Xhons është bërë protagoniste në rrjetet sociale gjatë miqësores së Anglisë ndaj Kosta Rikës. Ajo ishte e pranishme në stadiumin...

Prezantuesja dënohet me burg, foli në transmetim për shtatzëni jashtë martese

Një prezantuese egjiptiane është dënuar me tre vite burg pasi diskutoi në transmetim direkt rreth shtatzënisë jashtë martese. Doaa Salah, moderator në Al-Nahar TV bëri...

VIDEO/ Prezantuesja italiane tregon të brendshmet, bëhet yll në websitet angleze

Fare spontanisht drejtuesja italiane gjatë një transmetimi drejtpërdrejtë në televizion, ngre fustanin dhe videoja e saj në pak kohë përfundon në tabloidet britanike. Barbara Francesca...

VIDEO/Prezantuesja “çmend” shikuesit, tregon tatuazhin gjatë transmetimit

Prezantuesja e një emisioni mjaft të ndjekur sportiv në Meksikë dhuroi një “shfaqje” për teleshikuesit gjatë transmetimit live. Claudia Guajardo tregoi tatuazhin e saj të...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...