E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Prezanton

Etiketim: prezanton

Rusia prezanton teleskopin, i cili do të zbulojë rrezet X që...

Rusia ka prezantuar një teleskop të fuqishëm, i cili do të zbulojë rrezet X që ndodhen në hapësirë. Spektr-RG, është vënë në punë të...

Mercedes prezanton përbindëshin me 6 goma (FOTO LAJM)

Firma gjigande e makinave Mercedes-Benz ka sjellë prototipin me të ri të një makinë kamionçinë më 6 rrota. E veçanta e këtij “përbindëshi të rrugës”...

Risitë e teknologjisë – LG prezanton telefon me 2 ekranë. Nokia,...

Gjiganti i teknologjisë në Korenë e Jugut, LG, prezantoi një smartphone 5G me dy ekrane,  dhe vjen i fundit në prodhuesit botëror që prezanton...

Ushtria amerikane prezanton kostumin special

Kontrata prej 6.9 milionë dollarësh që i është dhënë Qendrës për Hulumtim, Zhvillim dhe Inxhinieri nga ana e ushtrisë amerikane, prite të hulumtojë dhe...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com