E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Prezantohen

Etiketim: prezantohen

Shkup, prezantohen dhjetëra automjete klasike

Në Shkup sot është mbajtur “Skopje Classic Day”, ngjarje ndërkombëtare në të cilën adhuruesit e oldtajmerëve kanë mundësi të shohin mbi 50 automobila dhe...

Sot është dita e Apple, prezantohen në Cupertino iPhonat e ri

Sot është dita e Apple. Kompania e Cupertino, si çdo vit në shtator, lançon një iPhone të ri. Këtë vit, sipas zërave do të...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...

BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy herë të zgjedhjeve në Maqedoni. Po në Shqipëri

Nga Petrit Vasili - BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy here te zgjedhjeve ne 2016 ne Maqedoni...