E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Presidentit të Republikës

Etiketim: Presidentit të Republikës

“Djegia e Parlamentit”, PS frikë nga identifikimi i autorëve, shmang komisionin...

Deklarata e Presidentit të Republikës, Ilir Meta në Komisionin e Posaçëm  Hetimor për shkarkimin e tij se një nga arsyet në shfuqizimin e datës...

Kërkesa për shkarkimin e Metës, këshilltari: E paargumentuar

Për këshilltarin e Presidentit të Republikës Ilir Meta, kërkesa e një grupi deputetës të maxhorancës për shkarkimin e Kreut të Shtetit është e paargumentuar....

VIDEO/ Si u prit nga qytetarët në protestë vendimi i Presidentit

Vendimi i Presidentit të Republikës për anulimin e datës së zgjedhjeve që shmang konfliktin civil në vend është pritur me ovacione në protestën që...

Vizita e Presidentit Meta në Egjipt, jehonë në mediat vendase (FOTO)

Vizita zyrtare e Presidentit të Republikës, Ilir Meta në Egjipt është ndjekur më vëmendje të veçantë nga mediat më të mëdha egjiptiane. Sidomos takimi...

Dekreti i Sandër Lleshit, Presidenca: Po presim përgjigje të qarta nga...

Presidenca ka reaguar sot lidhur me propozimin për herë të dytë të kryeministrit Edi Rama për të dekretuar si ministër Sandër Lleshin. Zëdhënësi i Presidentit...

Dedikimi i veçantë i këshilltarit të Presidentit, Emiliano Aleksi për të...

Këshilltari i Presidentit të Republikës Ilir Meta, Emiliano Aleksi, feston sot ditëlindjen e djalit të tij. Në një status në Facebook ai i ka bërë...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com