E shtunë, Tetor 19, 2019
Ballina Etiketimet Presidenti

Etiketim: Presidenti

Refuzimi i katërt për negociatat, Rama urdhëron Ballën për të mbuluar...

Në një kohë që vijojnë të vijnë sinjale negative nga Brukseli i cili do të shënojë dështimin e radhës të qeverisë “Rama” për çeljen...

Këshilltari Ligjor i Metës: Presidentin mund ta shkarkojnë vetëm për arsye...

Këshilltari Ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta ishte sot në “Top Talk” për të komentuar opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias pas kërkesës...

Tifozët e Celtic habiten nga xhonglimet e Metës: Presidenti më i...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka shfaqur dje talentin e tij në rrjetet sociale. Kreu i shtetit publikoi një video duke xhongluar topin, teksa...

Meta inkurajon kuqezinjtë: Shkëlqyen sot, pavarësisht një goli shtrembaluq

Shqipëria reziston deri në frymën e fundit, por eliminohet nga Europiani që në raundin kualifikues. Kuqezinjtë nuk kanë mundur të marrin pikë në transfertën...

Meta sqaron “dy gjërat me rëndësi” dhe rikonfirmon: President deri në...

Presidenti Ilir Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korrik 2022....

Sonte në “Open” Presidenti Ilir Meta përballë Eni Vasilit

A do të shkarkohet Presidenti Ilir Meta? Çfarë tha Komisioni i Venecias? Këto dhe shumë pyetje të tjera do të diskutohen sontë në emisionin...

Presidenti Meta: Të ruajmë trashëgiminë kulturore arbëreshe

Presidenti Ilir Meta inicioi sot nismën për ruajtjen e traëshgimisë kulturore arbëreshe, të titulluar “U’ jam Arbëresh”. Në ambinetet e presidencës u mbajt takimi...

Presidenti Ilir Meta çel nismën “U’ jam Arbëresh”

Presidenti Ilir Meta ka marrë fjalën sot në mbledhjen e parë të Forumit "U' jam Arbëresh!", nisma më e re e ndërmarrë prej atij vete. "U jemi...

Djegia e Kuvendit, Basha: Presidenti nuk e ka ndarë me mua...

Presidenti Ilir Meta bëri gjithçka për të ndaluar gjakderdhjen e planifikuar nga Edi Rama. Kështu u shpreh në "Çim Peka LIVE" kryetari i PD-së...

“Venecia ka rënë në nivelin e Ramizë Alisë”, Vasili: Vendimin e...

Ditën e sotme presidenti Ilir Meta ka publikuar qëndrimin e tij për Draft-Opinionin e Komisionit të Venecias, ku mes të tjerave shprehet se vendimi i tij...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Korporata e Investimeve, Rama var në qafë çelësin e pasurisë së vendit

Nga eksperti i ekonomisë Zef Preçi Ndërsa kryeministri Edi Rama udhëtonte drejt Brukselit për çështjen e negociatave, që...

Letër nga një europian i frustruar

E fus këtë letër në një shishe dhe po e hedh në detin Adriatik. Eshtë kufiri ynë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com