E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Presidenti Meta

Etiketim: presidenti Meta

Presidenti Meta publikon videon, rrëfen mbresat e takimit me Ansi Agollin

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar sot një video të veçantë, përshëndetja e Ansi Agollit me tifozët në ditët e fundit në ekipin...

Presidenti Meta ndërpret vizitën në Azerbajxhan, ndjek nga afër protestën

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka ndërprerë vizitën në Azerbajxhan dhe është kthyer në Tiranë 1 ditë para parashikimit. Mesojmë se Presidenti i Republikës ka...

Presidenti Meta takon presidentin e Azerbajxhanit: Të hiqen vizat për shqiptarët

Në kuadër të vizitës në Baku, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit në një takim të veçantë nga Presidenti i Republikës së Azerbajxhanit,...

Presidenti Meta vizitë zyrtare në Azerbajxhan, merr pjesë në Forumin e...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u nis sot për në Azerbajxhan, për të marrë pjesë në Forumin e 7-të Global të Baku-së, me temë:...

Presidenti Meta vlerëson Lord George Robertson me Dekoratën “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

Gjatë vizitës së tij në Britaninë e Madhe, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi Lord George Robertson me Dekoratën e lartë “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”,...

Presidenti Meta uron 7 Marsin: Nderim përjetë ndaj veprës së mësuesve...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar fetën e 7 Marsit për mësuesit dhe pedagogët shqiptarë. Me një reagim në “Facebook”, kreu i shtetit...

Presidenti i Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor, vizitë zyrtare në Shqipëri...

Presidenti i Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor, nis vizitën shtetërore në Shqipëri me ftesë të Presidentit Meta. 4 mars 2019 Presidenti i Republikës së Sllovenisë, Sh.T.Z....

Presidenti Meta në Egjipt: Vizitë mbreslënëse në Piramidat e Gizës

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, gjatë vizitës zyrtare në Egjipt, ka vizituar edhe Piramidat e Gizës, ku ndodhet edhe një nga shtatë mrekullitë e...

Presidenti Meta takon Sekretarin e Ligës Arabe: Kapitull i ri bashkëpunimi

Në vijim të vizitës zyrtare në Egjipt, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit nga Sekretari i Përgjithshëm i Ligës Arabe, Ahmed Aboul Gheit....

Vizita në Egjipt, Presidenti Meta takohet me kryetarin e Parlamentit egjiptian

Në vijim të vizitës zyrtare në Egjipt, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit në një takim të veçantë nga Kryetari i Parlamentit të...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Atdheu të vret për dy gisht arë e për dy gisht fytyrë

Atdheu që s’më pret Nga Helena Halilaj, pedagoge Sot ditët e Shqipërisë janë të vështira për tu shkruar me...

Burgosja e Suelës, siç talebanët burgosin gazetarët amerikanë

Nga Miranda Haxhia E dashur Suela Musta, Sa gabim e kanë kolegët e dashamirët që emrin tënd e lidhin kaq...