E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Presidenti i shqiperise

Etiketim: presidenti i shqiperise

A ka marrë Ilir Meta një letër nga Kancelarja Merkel për...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka komentuar raportet me ndërkombëtarët dhe qëndrimin e tyre për 30 qershorin. Duke folur përballë gazetarit Çim Peka, Presidenti...

Presidenti Meta: Artistët po protestojnë kundër vendimit korruptiv. Shumë turp, shumë...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar për situatën te Teatri Kombëtar, aty ku nuk mungoi përplasja mes Policisë dhe artistëve që kanë dalë...

“Balkan Insight”: Presidenti shqiptar kërkon që vendi të shmangë “Planin e...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta akuzoi miliarderin amerikan George Soros si përgjegjës për atë që e quajti një “komplot” që synon kapje totale të...

Data e re për zgjedhjet? Meta: Sa më shpejt të jetë...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta në një prononcim për gazetarët, tha se do të dekretojë shumë shpejt datën e re të zgjedhjeve vendore. Nga...

Meta: Në krah të Trump, të çrrënjoset droga dhe të mbrojmë...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka shprehur angazhimin për të mbrojtur të rinjtë nga përdorimi i drogës. Kreu i Shtetit, i është bashkuar dhe...

FOTO/ Ja dhuratat që Presidenti Meta shkëmbeu me Atin e Shenjtë

Këto janë dhuratat që Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka shkëmbyer me Atin e Shenjtë, Papa Françeskut gjatë takimit të ditës së sotme. TEOLOGJIA E...

Presidenti Meta në 140 vjetorin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit: Ngjarje...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka marrë pjesë në ceremoninë solemne të 140 vjetorit të Lidhjes së Prizrenit. Duke folur në ceremoninë e organizuar...

FOTO/ Presidenti Ilir Meta uron 7 Marsin: Nderim veprës suaj të...

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar të gjithë mësuesit, pedagogët dhe profesorët në ditën e 7 Marsit. Me një shënim në faqen e tij...

10-vjetori i Pavarësisë së Kosovës, Presidenti Meta: Një ditë e mrekullueshme...

PRISHTINE- Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka marrë pjesë në festimet e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, si dhe në seancën solemne të Kuvendit me...

Meta pret Presidentin e Malit të Zi Filip Vujanoviç (FOTO)

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka pritur sot paradite, Presidentin e Malit të Zi, Filip Vujanoviç, i cili i është përgjigjur ftesës së tij për...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com