Ballina Etiketimet Presidenti i Serbisë

Etiketim: Presidenti i Serbisë

Vuçiç lexon shqip dhe e pyet gazetarin: A e thashë mirë?

Gjatë një takimi me kandidatët e Listës serbe në Beograd, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka prezantuar  një dokumenti nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve...

Mini-Shengeni i Ballkanit, Vuçiç thotë se ka marrëveshje

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, thotë se ka arritur një marrëveshje gjatë takimeve në Kombet e Bashkuara me kryeministrin shqiptar, Edi Rama dhe me...

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papës të mos e njohë...

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit...

Vuçiç pas vizitës në SHBA: Na pret dimër tepër i vështirë...

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, duke folur për vizitën e tij të fundit në SHBA, tha sot se nuk mund të interpretojë apo të...

Vuçiç, akuza Tiranës për zbardhjen e vrasjes së Ivanoviç

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka përmendur dy emra në lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviç, politikanit nga Kosova, i cili u pat ekzekutuar...

Vuçiç: Ne nuk e dimë ku janë kufijtë e Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në Tv Pink ka thënë se ndarja e Kosovës është një zgjidhje e mundshme. Ai ka shtuar se Serbia...

Vizita e këshilltarëve të Merkel, Vuçiç: Çfarë i thanë Haradinajt

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç  ka komentuar vizitën e  këshilltarëve të  kancelares gjermane, Angela Merkel, ne Prishtinë dhe më pas drejt Beogradit. Sipas Vuçiç...

Vuçiç kërcënon: Mos bëni filma, Serbia është shumë e fuqishme

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç vazhdon të merret çdo ditë me Kosovën. Në tubimin e sotëm “E ardhmja e Serbisë” të mbajtur në Smederevë,...

Vuçiç ”kërcënon” BE-në: Ndikoni tek Prishtina, do kemi probleme

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka kërkuar edhe një herë nga institucionet e Kosovës që të heqin vendimin për taksë ndaj produkteve serbe, pasi...

Paralajmëron Vuçiç: Pa heqjen e taksës, do të kemi probleme

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka kërkuar edhe një herë nga institucionet e Kosovës që të heqin vendimin për taksën ndaj produkteve serbe, pasi...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com