Ballina Etiketimet Pranga

Etiketim: pranga

Bie në pranga ish-kryetari i komunës i dënuar për tjetërsim pronash

Policia e Shkodrës ka arrestuar ish kryetarin e komunës Shalë, Dedë Tonaj, i cili ishte në kërkim pasi është dënuar për abuzim me pronat. Gjykata...

Shisnin heroinë, pranga 24-vjeçarit në Durrës, në kërkim i vëllai

Një 24-vjeçar me banim në Durrës është arrestuar ditën e sotme për trafik të lëndëve narkotike, ndërsa i vëllai, i cili e ndihmonte në...

Sekuestrohet heroinë dhe kokainë, pranga 36-vjeçarit

Policia e Tiranës finalizoi një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shprëndarjes në doza të vogla të drogave të forta...

Sekuestrohet 155 kg hashash në Athinë, pranga 3 shqiptarëve

Një sasi e madhe hashash është kapur pranë Athinës, ndërsa janë arrestuar 3 shtetas shqiptarë. Mësohet se një operacion i madh policor është zhvilluar...

Trafik kokaine, pranga 2 shqiptarëve dhe marokenit në Itali

Policia italiane në Marano të Riminit ka arrestuar 2 shqiptarë të moshave 23-vjeçare dhe një maroken të moshës 28-vjeçare. Ata akuzohen për trafik droge,...

Raporti që zbulon mashtrimin e Ramës: Asnjë polic i plagosur nuk...

Të paktën 50 qytetarë u arrestuan nga policia gjatë protestës së të shtunës. Përfaqësuesit e Avokatit të Popullit, kanë konfirmuar në një raport se...

Pranga “juristëve të rremë”

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për mashtrim.Të arrestuarit janë shtetasit M. F, 48-vjeçe, banuese në Tiranë dhe e dënuar më parë...

Sekuestrohen në Tiranë 5 kg heroinë, në pranga 3 persona, u...

Sekuestrohen 5 kg heroinë në Tiranë gjatë operacionit të policisë të koduar "Vollga" ku në pranga kanë rënë tre persona. Policia njofton se tre...

Grabitja e kambistit, pranga dhe autorit të dytë. Ja emri

Është vënë në pranga edhe një person tjetër në lidhje me grabitjen e kambistit të ndodhur në Tepelenë 1 javë më parë. Burime nga policia...

Pesë shpërndarës hashashi në pranga, kapet drogë në 4 qytete

Pesë persona janë arrestuar në Fier, Shkodër, Durrës dhe Himarë për shpërndarje droge. Burime zyrtare nga Policia e Shtetit bënë me dije se, në kuadër...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com