E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Pranga 41-vjeçarit

Etiketim: pranga 41-vjeçarit

Shpërndante drogë afër shkollave, pranga 41-vjeçarit në Vlorë

Një 41-vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Vlorës pasi sipas policisë shpërndante lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Pas...

Elbasan, tentoi të vrasë me thikë të riun, pranga 41-vjeçarit

Një 41-vjeçar nga Elbasani u arrestua pasi tentoi të vrasë me thikë shtetasin R.L.,  29 vjeç. Siç njofton policia në pranga u vu Besnik...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...