E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Pozitivitet

Etiketim: pozitivitet

Video që të mbush me pozitivitet, vogëlushi ushqen gjyshin me Alzheimer

Videoja e mëposhtme do t’ju ngrohë zemrën dhe do t’ju mbushë me pozitivitet. Në të shihet një djalë i vogël, i cili ndihmon gjyshen...

10 këshilla për të pastruar KARMËN tuaj dhe eleminuar mendimet negative

Karma: “Në terminologjinë fetare dhe filozofike indiane, fryt i veprimeve të kryera nga çdo qenie e gjallë, që përcakton një rilindje të ndryshme në...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com