Ballina Etiketimet Portugezi

Etiketim: Portugezi

Ronaldo kërkon golin e 700-të në karrierë, njihuni me statistikat e...

Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bologna? Në një nga këto ndeshje mund të kemi arritjen e shifrës prej 700 golash në karrierë. I duhen vetëm dy...

5 herë gjumë në ditë dhe dieta e rreptë, ja sekretet...

Një 34-vjeçar me fizikun e një 24-vjeçar. Ky është Cristiano Ronaldo, i cili meritën më të madhe te suksesit ja dedikon urisë së madhe...

Ronaldo befason: Mund të tërhiqem edhe për 1 apo 2 vite!

Cristiano Ronaldo është 34 vjeç dhe sigurisht që të gjithë e pyesin për një tërheqje të mundshme. Forma e treguar në dy sezonet e...

Mourinho refuzoi Milanin, është në pritje vetëm të Realit

Jose Mourinho ka refuzuar një numër shumë të madh ofertash që pas largimit nga United, madje në verë edhe Milanin. Të paktën kështu ka...

Mourinho rrëfen sekretin se si ndërtoi Interin e tripletës

Jose Mourinho për momentin është i papunë, pasi ende nuk ka gjetur një projekt për të nisur aventuë të re. Strategu portugez ka rrëfyer...

Mourinho e thotë hapur: Gati të marr drejtimin një ekipi këtë...

Josè Mourinho ka vendosur që të rikthehet nën drejtimin e kësaj skuadra dhe këtë gjë është gati për ta bërë duke filluar nga kjo...

A është Cristiano Ronaldo futbollisti më i mirë në historinë e...

Kur Champions League futet në fazën vendimtare me eliminim direkt, shfaqet gjithmonë një figurë: Cristiano Ronaldo. Pak rëndësi kanë numrat deri në këtë fazë...

E pazakontë/ Në Francë trafikojnë drogë me foton e Cristiano Ronaldos

Popullariteti ndonjëherë mund të sjellë edhe shaka aspak të këndshme. Cristiano Ronaldo është një nga atletët më të famshëm në botë, bashkë me Messin,...

Rrëfimi i Iniestës: Isha në depresion, Mourinho sillte vetëm urrejtje

Andres Iniesta ka pasur momentet e tij të errëta, sfida të vështira për të zhvilluar, e jo vetëm në fushën e lojës. Mesfushori spanjoll...

UEFA përzgjedh golin më të bukur të javës në Champions League...

Champions League këtë mesjavë zhvilloi ndeshjet e katërta në fazën e grupeve, teksa u shënuan shumë gola të bukur. Nga votimet e fansave në faqen...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com