Ballina Etiketimet Portesta

Etiketim: portesta

LIVE-”Unaza e Re”/Dita e 30-të e protestës, bllokohet rruga

Ka nisur protesta e banorëve të "Unazës së Re" në ditën e 30-të. Banorët të veshur me jelekë fosforeshentë, kanë bllokuar të dyja anët...

Përjashtohen 7 deputetë të opozitës dhe një socialist

Katër ditë pas protestës së opozitës brenda dhe jashtë parlamentit ku u hodhën tymues brenda ambienteve të Parlamentit, Byroja e Kuvendit vendosi të përjashtojë...

Basha: Asnjë orë normalitet në Shqiperi derisa të bjerë qeveria

Lideri i opozitës Lulëzim Basha ka deklaruar se nuk do të ketë asnjë orë normalitet në Shqiperi derisa të bie qeveria. I ftuar në emisionin "Opinion" në...

Të shtunën protesta në Colmar të Francës për Haradinajn

Shqiptarët që jetojnë në Francë, në shenjë pakënaqësie për rastin e ndalimit të kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj po organizojnë një potestë që do...

Protesta e 18 shkurtit/ Basha: Shembull kemi Rumaninë

Kryedemokrati Lulzim Basha në një bashkëbisedim me profesionistët e rinj e ka ndalur theksin tek protesta e opozitës më 18 shkurt, ndërsa nuk ka...

Protesta/ Qeset e plehrave me fytyrat e kryeministrit Rama dhe deputetit...

Protesta kundër importit të mbetjeve, vijon ende përballë Kryeministrisë. Përmes postimeve në rrjete sociale, në foto të publikuara vihet re se i gjithë “inati” ka...

Protestë para PS, kërkohet largimi i Ramës (FOTO)

Një grup protestuesish u mblodhën sot përpara selisë së Partisë Socialiste, duke kërkuar largimin e kreut të saj, Edi Rama. Lëvizja quhet “Çohuni socialistë”. Protestuesit janë anëtarë të...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com