Ballina Etiketimet Pollo

Etiketim: pollo

Komiteti i Stabilizim Asocimit, Pollo kërkon zëvendësimin e Tahirit, Ruçi cakton...

Vasilika Hysi do të zëvëndësojë Saimit Tahirin në Komitetin Kombëtar të Stabilizimin Asocimit. Punimet e Komisionit nisin të hënën në Tiranë. Kërkesën për zëvendësimin...

PD zgjedh drejtuesit në komisionet parlamentare, ja emrat suprizë

Partia Demokratike ka organizuar zgjedhje brenda partisë, duke zgjedhur deputetë të caktuar në funksione. Për sa i përket posteve në komisonet parlamentare, ndarja është kjo:...

Pollo: Rama e Meta nuk janë marrë vesh as për Presidentin

Deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo i ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila në Ora News, thotë se Rama dhe Meta nuk kanë...

Gentian Sala i AMA-s tek “Media”, Pollo: Jep shpjegime për pasurinë

Në Komisionin e Medias ka nisur seanca dëgjimore me kreun e AMA, Gentian Sala, një ditë pasi shoqatat e mediave lokale parashtruan shqetësimet e...

PD, Pollo: AMA simbol i degradimit të shtetit dhe i kapjes...

Kreu i Komisioni të Mediat në Parlamentin e Shqipërisë, Genc Pollo duke reaguar mbi zbarkimin e prokurorëve pranë Autoritetit të Medias Audiovizive, thotë se...

Dështon dëgjesa me shoqatën e gazetarëve, Pollo: Deputetët e PS bojkotuan...

Deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo në një dalje para mediave pohoi se ditën e sotme ishte parashikuar një dëgjesë në Komisionin e Mediave...

Pollo: Ligji i arsimit të lartë i paqartë e abuziv. Qeveria...

Deputeti Genc Pollo në fjalën e tij nw seancën plenare është ndalur tek situata e krijuar me maturantët të cilët kanë protestuar ditët e...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com