E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Policia ndalon

Etiketim: policia ndalon

Devoll, policia ndalon 22 refugjatë

Policia kufitare dhe misioni Frontex këtë herë kanë ndaluar 22 klandestinë nga vendet e Lindjes. Grupi i refugjatëve, midis të cilëve edhe 10 fëmijë...

VIDEO/ Protesta kundër Ministrisë së Drejtësisë, policia ndalon disa studentë

Dhjetëra të rinj, studentë të drejtësisë janë mbledhur mesditën e sotme para Ministrisë së Drejtësisë. Ata kanë protestuar kundër ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, që...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...