E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Policia e Tiranës

Etiketim: policia e Tiranës

Bilanci i 2016-ës: 18 vrasje, drejt zbardhjes grabitja tek 21 Dhjetori

Drejtori i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj bën bilancin për vitin 2016. Sipas Hodajt, në 2016 kanë ndodhur 18 vrasje, 6 vrasje më shumë se në...

Analiza, Policia e Tiranës: Kriminaliteti u ul në 2016

Drejtoria e Policisë së Tiranës po zhvillon analizën vjetore, ndërsa i pranishëm është edhe Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri. Drejtori i Policisë, Hodaj...

Letra e shqiptarit nga burgu: “E dashur grua, do të të...

Një grua 42 vjeçe nga Tirana, T. N.  ka bërë kallëzim në Policinë e Tiranë kundër ish-bashkëshortit të saj, që edhe nga burgu, nuk e po...

Operacionet – Policia e Tiranës “peshkon” të kërkuarit, 9 të arrestuar...

Policia e Tiranës ka ndërmarrë një seri operacionesh gjatë 72 orëve të fundit, në të cilat janë angazhuar Sektori i Forcës së Posaçme për...

FOTO/ “Po na kërcënojnë!”, thirrja për ndihmë çon më këmbë policinë...

 Një thirrje për ndihmë në numrin 112 ka vënë në lëvizje policinë e Tiranës. Burime zyrtare pohuan për BalkanWeb se policia është vënë në...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com