Ballina Etiketimet Policia e Tiranës

Etiketim: policia e Tiranës

‘Do të vras’, kërcënohet me jetë mjeku te spitali ‘Nënë Tereza’

Një mjek ka denoncuar në polici një kërcënim me vdekje për të cilin thotë se i është bërë në vendin e punës. Burime nga policia...

Zyrtare/ Policia: Mbi 50 persona dhe Basha me urgjencë në spital...

Policia e Tiranës ka dhënë detaje mbi ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku pas mitingut të PD-së pranë godinës së Kryeministrisë për nisjen...

Tiranë, i del përpara për të ndalur furgonin, shoferi bie në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme ku një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në Zallbastër, në...

“Recidivistët”, goditet grupi i vjedhësve, 2 në pranga e 3 në...

Policia e Tiranës ka goditur një grup vjedhësish duke arrestuar dy prej tyre dhe shpallur në kërkim tre të tjerë. Nisur nga emri i...

Grabiti makinën e parkuar në banesë, arrestohet në flagrancë 32-vjeçari (Emri)

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 32 vjeçar, pasi akuzohet se ka vjedhur një makinë tip Mercedez Benz, një portofol me dokumente...

Shkarkime në komisariatet e Policisë së Tiranës, ja lëvizjet e fundit

Vala e shkarkimeve në polici ka prekur edhe komisariatet e Policisë së Tiranës. Kështu, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit ka miratuar disa lëvizje...

Shpërthim tritoli pranë Prokurorisë së Përgjithshme në Tiranë

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pranë Prokurorisë së Përgjithshme, në zonën e njohur si 9-katëshet. Burime nga Policia e Tiranës thonë për Syri.net se...

EMRI/ Arrestohet punonjësi i policisë për korrupsion dhe shpërdorim detyre

Një punonjës i policisë është arrestuar për akuzat e korrupsionit dhe shpërdorimit të detyrës. Nënkomisar Dritan Metani u vu në pranga pas hetimit disa mujor...

Policia 3 mln lekë shpërblim për informatorët e vrasjes së komisar...

Policia e Tiranës ka vënë në dizpozicion të kujtdo që ofron informacion të vlefshëm për zbardhjen e vrasjes së ish-shefit të policisë së Vlorës,...

Homazhe për Artan Cukun, Drejtoria e Policisë së Tiranës hap dyert

Sot në orën 12:00, në Drejtorinë e Policisë së Tiranës do të zhvillohen homazhet për Artan Cukun. Cuku, ish-Drejtori i Policisë së Vlorës u vra dje...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com