E mërkurë, Qershor 26, 2019
Ballina Etiketimet Policia e Tiranës

Etiketim: policia e Tiranës

Shpërndanin kokainë në ish-Bllok dhe Komunë të Parisit 1 i arrestuar,...

Policia e kryeqytetit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta. Në kuadër të operacionit të koduar “The Weekend Surprise”, një person...

Familjarët e çojnë në gjendje të rëndë në spital, vdes 53-vjeçari....

Një 53-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se dje shtetasi me...

Protestuan para Kryeministrisë, procedohen 25 të rinjtë e FRPD e LRI

Policia e Tiranës ka proceduar 25 të rinj që morën pjesë në protestën e organizuar dje nga Forumi Rinor i Partisë Demokratike dhe Lëvizja...

Rotacion në Policinë e Tiranës, ja kush janë shefat e rinj

Jane bërë shumë ndryshime në stafin drejtus të komisaritave te policisë së Tiranës. Me urdhër të drejtorit të Përgjitshëm të Policisë janë miratuar edhe...

Drejtoria e Policisë ”i dorëzohet” fëmijëve të dëshmorëve (FOTO)

Me rastin e festës së fëmijëve në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë është organizuar një aktivitet festiv, ku ishin të pranishëm fëmijët...

VIDEO/ Në tavolinën e lokalit ku ndodhi plagosja e Selitës, kush...

Policia e Tiranës ka mundur të arrestojë sot dy të rinj, pjesë e sherrit me armë dhe plagosjes brenda një lokali në Selitë, ngjarje...

VIDEO/ I dënuar me 20 vite burg në Itali, prangoset në...

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar pas dënimit me 20 vite burg për disa akuza. Dënimi ishte dhënë nga gjykata e Romës. Policia e Tiranës tha...

“Jepi, fryji fryji….Je me 0.56 mg/l alkol, do të shoqërohesh për...

Policia e Tiranës i ka zënë pritë gjatë natës, drejtuesve të makinave në Unazën e Madhe për përdorimin e alkolit. Nje automjet "Porche Panamera GTS"...

‘Tubim i paligjshëm’ para policisë, paditen 15 protestues

Policia e Tiranës procedon 15 qytetarë, me pretendimin se morën pjesë në një protestë të paligjshme. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se protestuesit akuzohen...

‘Stop, ndalo’, si tentoi i riu me kanabis në makinë t’i...

Një 24-vjeçar ka rënë në pranga, pasi u kap me një sasi lëndësh narkotike. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet B.S. Siç bëjnë të ditur...

EDITORIAL

Letër prekëse e një djali për babain e tij, gjyqtar, që ia shkarkoi padrejtësisht Vettingu

Nga Mirjon Gurali Brahimllari    Babë! Disa ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me një vendim sa të...

FORUM

Nuk ka asnjë justifikim. Kush voton me datë 30 voton vetëm diktaturën!

Nga Ylli Manjani - Edhe kjo nuk shkon! E kam fjalën për të gjithë ata punonjës shteti,...

Letër prekëse e një djali për babain e tij, gjyqtar, që ia shkarkoi padrejtësisht Vettingu

Nga Mirjon Gurali Brahimllari    Babë! Disa ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me një vendim sa të...