Ballina Etiketimet Policia e Tiranës

Etiketim: policia e Tiranës

Makinat përplasen “kokë më kokë” në Paskuqan, 4 të plagosur

Policia e Tiranës bën me dije se një aksident tragjik ka ndodhur sot në Paskuqan. Si pasojë e aksidentit, janë plagosur 3 shtetas që ishin...

Me pistoletë në makinë,” i forti” nga Vlora kapet “mat” në...

Policia e Tiranës ka arrestuar sot një të ri nga Vlora që qarkullonte me armë në makinë. Ndalimi i D.R., 28 vjeç, banues në Vlorë...

“Befasia” zë në bafasi lokalin e natës në Tiranë, sekuestrohet një...

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor "Befasia", ku gjatë kontrollit është...

Përndjekje e dhunë ndaj ish-të dashurës, arrestohet laçiani

Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar një 36-vjeçar, i cili në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur ish-të dashurën dhe ka ushtruar dhunë fizike...

Dy orë leje për protestën, opozita: Nuk e njohim më Policinë...

Ora 20:30 është limiti që Policia e Tiranës ka përcaktuar për opozitarët për të protestuar, por Partia Demokratike deklaron se nuk e njeh më...

LAJM i FUNDIT/ Kontrolle “blic” në Tiranë, 4 në pranga, 10...

Drejtoria e Policisë së Tiranës në kuadër të goditjes së rasteve të shpërndarjes së lëndëve narkotike në ambientet e lokaleve dhe afër shkollave, ka...

Përleshje fizike te sheshi “Shqiponja”, procedohen 2 agresorët

Policia e Tiranës ka proceduar në gjendje të lirë dy persona, të cilët janë përfshirë në përplasje fizike me njëri tjetrin tek  sheshi “Shqiponja”....

Protestuesit e Unazës mblidhen para Drejtorisë së Policisë

Policia e Shtetit ka shoqëruar në orët e fundit në ambientet e saj 7 protestues të “Unazës së Re”. Burime thanë se nuk ka ende...

Ndryshime të tjera në Policinë e Tiranës

Krahas emërimit të drejtorit të ri të policisë, Rebani Jaupaj, ka pasur edhe të tjera lëvizje në nivel komisariatesh në Policinë e Tiranës. Është liruar...

Policia lë pas hekurave 6 protestues, mes 29 të proceduarve dhe...

Policia e Tiranës ka proceduar 29 persona për aktet e dhunës në protestën e sotme të opozitës para parlamentit. Mes tyre është edhe Sekretari i...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com