E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Policia e Kosovës

Etiketim: Policia e Kosovës

Presidenti i Federatës së Kosovës: Ja pse nuk e lejuam Crvena...

Policia e Kosovës sot nuk lejoi klubin serb të Crvena Zvezdës të hynte në territorin kosovar për të zhvilluar një ndeshje zyrtare të vlefshme...

Policia e Kosovës s’lejon hyrjen e Crvena Zvezda-s në Mitrovicë (VIDEO)

Policia e Kosovës nuk ka lejuar autobusin e klubin serb të futbollit, Crvena Zvezda, të futet në pikën e kalimit kufitar në Jarinjë për...

E bujshme! 16 të arrestuar në ministrinë shqiptare të Infrastrukturës

Policia e Kosovës ka arrestuar 16 zyrtarë të Ministrisë së Infrastrukturës për korrupsion. Në total numri i të arrestuarve është 23 me dy akuza bazë: “Keqpërdorim i pozitës...

Policia e Kosovës patrullim në Sarandë dhe Vlorë

Forcat e Policisë rrugore të Kosovës do të patrullojnë këtë vit për herë të parë edhe në rrugët e Jugut të Shqipërisë, zona të...

Arrestohet kushëriri i ministres së Edi Ramës, për llogari të FBI-së

Policia e Kosovës ka arrestuar të martën biznesmenin nga Kosova Imer Shahinin, kushëri i afërt i Besa Shahinit, ministre e Arsimit ne Tirane. Njekohesisht...

Operacion i gjerë arrestimesh në Kosovë – tensione në veri

Policia e Kosovës tha se ka ndaluar një numër zyrtarësh policor dhe disa qytetarë në një operacion në disa komuna në Kosovë dhe është...

Makabre/ Nëna shqiptare mbyt foshnjën e porsalindur, e fsheh në tavanin...

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Prizren, ku një grua ka mbytur foshnjen e saj të porsalindur. Mediat në Kosovë raportojnë...

Thaçi paralajmëron serbët: Nëse largoheni nga Policia e Kosovës, nuk ktheheni...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka paralajmëruar serbët e Kosovës që nëse dalin nga institucionet e Kosovës, e sidomos nga Policia, ata nuk do...

Reprezalje kazinove në Kosovë, aksion masiv për mbylljen e tyre

Policia e Kosovës ka mbajtur konferencën e dytë të jashtëzakonshme, e cila i dedikohet operacionit policor i cili ashtë realizuar në shkallë vendi kundër...

Trafikonin qenie njerëzore në Kosovë, dy në pranga

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në rajonin e Prizrenit pasi dyshohen se janë pjesë e një rrjeti të trafikut të qenieve njerëzore. Pas...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com