E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Policia e Kavajës

Etiketim: policia e Kavajës

Gjesti human i Policisë së Kavajës, 20 efektivë dhurojnë gjak

Rreth 20 punonjës të policisë së Kavajës kanë dhuruar gjak në ndihmë të njerëzve që kanë nevojë. Ato u janë përgjigjur pozitivisht kërkesës së...

Lirohen 1000 m2 plazh në Spille e Qerret, nën hetim 2...

Policia e Shtetit vijon aksionin përgjatë gjithë vijës bregdetare shqiptare, duke penalizuar e ndëshkuar të gjithë zaptuesit e plazhit. Së fundi, policia është ndalur në...

“Pas zgjedhjeve do kesh probleme” – Dhunohet dhe kërcënohet 24-vjeçari në...

Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Kavajës, pas denoncimit të një 24-vjeçari, i cili pretendon se dy persona e kanë qëlluar...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...