Ballina Etiketimet Policet

Etiketim: policet

Sindikata: Policët nuk marrin ushqimin

Deri në vitin 2001, në godinën ku sot ndodhet Kontrolli i Lartë i Shtetit, në katin e parë ka pasur një mensë ku hanin...

Ministria e Brendshme në “borxh”: Prej 3 vitesh nuk marrin orët...

Ministria e Brendshme dhe Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit është në borxh me efektivat e rendit të cilëve nuk u ka paguar...

Vetting-u, policët duhet të deklarojnë edhe orenditë shtëpiake

Procesi i Vetting-ut në policisë, ka nisur me zyrtarët e parë të nivelit drejtues, spektri i verifikimit është zgjeruar duke përfshirë edhe rrethin familjar...

Policët detyrojnë gruan të lindë me pranga

New York ka rënë dakord të paguajë 610.000 dollarë gjobë pasi një grua u detyrua të lindte me pranga në duar në shkurt 2018. Gruas,...

Pension shërbimi për policët kur largohen pa mbushur moshën

Punonjësit e Policisë së Shtetit me një karrierë të gjatë në këtë strukturë, do të mund të përfitojnë pension shërbimi, në rast se dëshirojnë...

VIDEO/ PD: Ja si banditët me uniformë sulmuan ambulancën me të...

Partia Demokratike ka dalë në një deklaratë ku ka dënuar dhunën e Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në Shkodër, ku nuk kanë kursyer as...

Paloka: Policët po mbrojnë kreun e krimit, Edi Rama

Nenkrytari demokrta ka filura nga kombinta ku është bashkë më qindra banorë të unazës pasi duisa prej tyre jane dnalura nga policia. “Policët janë duke...

FOTO/ Policët e Lleshit me kallashnikovë kundër banorëve të Unazës së...

Vazhdojnë sjelljet skandaloze të policisë së Sandër Lleshit kundër shqiptarëve. Qindra policë kanë sulmuar sot banorët e Unazës së Re, që i kanë bllokuar rrugën...

Po përpiqej të hidhej nga ura 70 metra e lartë, ky...

Një video e postuar në rrjetet sociale tregon momentin kur disa policë shpëtojnë nga vdekja një të moshuar që po përpiqej të hidhej. Pamjet janë...

Video tronditëse, policët dhunojnë brutalisht të arrestuarin me pranga në duar

Do policë të Indiana janë filmuar duke dhunuar brutalisht një të arrestuar të ulur në karrige dhe me pranga në duar. Cory Neeland, 35 vjeç,...

EDITORIAL

Shpërthen Ngjela: Rama, jep dorëheqjen! Je një injorant politik!

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar ashpër ndaj kreut të qeverisë dhe mikut të tij, Edi Rama. Në...

FORUM

Pa Kosovën, Shqipëria humbet në garën e Mini – Shengenit Ballkanik

Nga Edmond Panariti* Pa Kosoven, Shqipëria do te ishte nje humbese absolute ne garen e Mini -...

Vasili: Bunkeri logjik i Bollinos dhe beteja qesharake ndaj presidentit!

Nga Petrit Vasili* Pa asnje medyshje dhe me shume dashamiresi mund te pranohet se Bollino ja ka dale...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com